Tutorial

Bronze Night out Make up

Παρασκευή, 07 Ιανουαρίου 2022

 

Κορίτσια μου μπορεί να έφυγαν οι γιορτές όμως ας εκμεταλλευτούμε αυτό το Σαββατοκύριακο για να δημιουργήσουμε ένα ακόμη λαμπερό και εντυπωσιακό μακιγιάζ. 

____________________________________________________________________


https://www.lureme.gr/product/face-primer-gold-radiance-bys/
Foundation: Bys all Day Wear Foundation: https://www.lureme.gr/product/all-day-wear-foundation-bys/ Concealer: Bys concealer Full Coverage: https://www.lureme.gr/product/concealer-full-coverage-bys/ Powder: BYS translucent: https://www.lureme.gr/product/transparent-loose-powder-light-finish-bys/ Eyeshadow palette: Eyeshadow Palette: https://www.lureme.gr/product/eyeshadow-palette-x8-mats-glitter-bys/ Brow liner: Bys sport- fix: https://www.lureme.gr/product/eyebrow-pen-sport-fix-bys/ Mascara: BYS Mascara Knock Out Volume Black: https://www.lureme.gr/product/mascara-knock-out-volume-black-bys-💖-coming-soon-💖/ Bronzer: Bys Bronzer Palette: https://www.lureme.gr/product/bronzer-palette-x8-matte-iridescent-bys/ Highligher: ΒΥs highlighter Diamond Glow: https://www.lureme.gr/product/highlighter-diamond-glow-bys/ Blush: Bys Blush: https://www.lureme.gr/?s=bys+blush&post_type=product Lip liner: Bys lip liner over the taupe lip liner: https://www.lureme.gr/product/infallible-matte-lip-pencil-bys/ Lipstick: Bys hydrating Plumping Lipstick: https://www.lureme.gr/product/hydrating-plumping-lipstick-bys/ ____________________________________________________________________ Όλα τα πινέλα που χρησιμοποίησα ήταν από την BYS COSMETICS και θα τα βρείτε στο www.lureme.gr.

 

Brighten up your Inbox

xoxo Roula